Marketing voor makelaars in Ridderkerk
Ridderkerk is niet alleen een knooppunt en een gemeente, het is zelfs een heerlijkheid; een term uit de middeleeuwen die aangeeft dat het een territorium was van een landsheer. Tegenwoordig bestaat Ridderkerk uit de kernen Ridderkerk, Bolnes, Slikkerveer, Oostendam en Rijsoord, met in totaal zo’n 46.000 inwoners.

Ridderkerk komt van het woord Riet en is dan ook gelegen naast de rivieren de Noord en de Nieuwe Maas. De rivieren hebben sinds de vroege jaren veel invloed gehad op de gemeente. Er zijn dan ook een aantal scheepswerven, een getijdennatuurgebieden en veel plaats en straatnamen die verwijzen naar de rivieren.
Met een veelvoud aan makelaars in Ridderkerk is er genoeg competitie voor de meer dan 20.000 woningen in de 12 wijken en buurten. De relatiemarketeers beperkt zich tot één makelaar per plaats. Ons doel is ons te wijden aan één partij zodat we samen werken aan de nummer één positie. Marketing doe je samen, voor optimale zichtbaarheid, top posities in Google, en een constante stroom van nieuwe woningen in je portfolio.
“Het is prettig werken met De Relatiemarketeers want ik weet vooraf waar ik aan toe ben. Ik weet wanneer de Facebook berichten worden geplaatst en dat we elke maand berichten schrijven voor Google waardoor we hoger in de zoekresultaten komen.”
Marketing voor makelaars in Ridderkerk gaat net als marketing voor andere makelaars. Als je zichtbaar wilt zijn in je gemeente moet je betrokken zijn bij de marketing van je bedrijf. Hier is niet altijd genoeg tijd voor, en tenslotte is het niet waar je bedrijf om draait. Het is dan ook slim om een deel van je marketing uit te besteden. Samen worden we dan de nummer één makelaar in Veldhoven.
In Ridderkerk zijn de volgende makelaars actief:
Delta Makelaars | Makelaarskantoor Bremavo | Woongoed Makelaars | ERA Content+ Makelaars |
Openkoop Makelaardij | Atrium makelaardij | Van der Giessen & Van Herk | Attent Makelaardij |
Sterk Makelaardij | HEM makelaardij | Makelaars- & Taxatiekantoor VMK | Vreeken & Meijer makelaardij (ERA) |
Livy | Santen & Gasille | 2M makelaars | Zomerhof Muys |
Stad & Land NVM Makelaars | Smits Makelaardij | Nolten Makelaardij | Makelaardij Lankhuijzen |
HUYSSHOP | OZP Makelaars | vb&t Verhuurmakelaars | Lokkerbol |
NOUWEN | HOI Makelaars | Huijgen Makelaardij | leuk! |
Vijfvinkel Trossèl | Digimakelaars.nl | Baljon | Van Driel Janssen |
Markant | Stad en Land | Makelaarsland | Ooms |
Greveling Brokerage & Valuations | Lamper & Van Vliet | Waltmann Makelaars | Wisse Makelaardij |
Woonvisie | Ooms Makelaars | Van Spronsen | Comfort Makelaardij |
Van der Krabben makelaardij | Bato Makelaars | Van den Heuvel Makelaars | Cheizoo Makelaardij |
Th. Van Casteren Raadhuys Makelaars | Makelaar073 | De Landerije | Petterson Makelaardij |
10+ Makelaars | Ketelaars Van Zutphen Makelaardij | Oomen Makelaardij & Taxaties | Den Hollander Vastgoed |
Het Waare Huis | Bernheze Makelaars | KOMwonen | HRS Wonen |
Greve Makelaardij | Jansen & van Tuijl makelaars | Huizenier | Boumij Makelaars |
Een ouderwetse flyer op z’n tijd is een goed idee; een leuke informerende brochure die een hoge houdbaarheidsfactor heeft, heeft absolute waarde in de marketingmix. Maar ook out of the box ideeën zoals een nieuw soort opvallend bord in de tuin, of een jaarlijks persbericht naar de lokale media over de huizenprijzen per wijk. Dit zijn interessante manieren om in de kijker te blijven. Als makelaar kun je je gedragen als ‘de burgermeester’ van de gemeente. PR technisch dan. Daardoor kan je op een slimme manier omgaan met actuele informatie en kun je maximale positieve zichtbaarheid creëren en daarmee de nummer één makelaar van Veldhoven worden.
De Relatiemarketeers, altijd een goed idee. Makelaar marketing in Ridderkerk? De Relatiemarketeers maakt het mogelijk.

Makelaar marketing Ridderkerk
De Relatiemarketeers, altijd een goed idee. Makelaar marketing in Ridderkerk?
De Relatiemarketeers maakt het mogelijk.

Portfolio voor makelaars
Wil jij nog meer marketing tips voor makelaars in Ridderkerk en daarmee de meest succesvolle makelaar zijn in Ridderkerk?